• ZOOLEK Aquaflora Fe nawóz żelazowy ŻELAZO 250ml

Symbol: 471281
21.32
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN paczka 9.99
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
Kurier InPost 13.99
Kurier DPD 16.99
Kurier Inpost (Pobranie) 18.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Kilka sztuk
www.zoolek.pl
EAN 5907527471281

Zamów telefonicznie: 603 21 21 78

Zostaw telefon

ZOOLEK AQUAFLORA Fe 250ml

AKWARYSTYCZNY NAWÓZ ŻELAZOWY

Aquaflora FE to nawóz akwarystyczny zawierający dwuwartościowe żelazo w skoncentrowanej, dobrze przyswajalnej przez rośliny formie. Regularne stosowanie zapobiega niedoborom żelaza i poprawia wybarwienie roślin. Niedostateczne stężenie żelaza objawia się początkowo żółknięciem (chloroza), a z czasem obumieraniem liści.

 

Dawkowanie Aquaflora FE

Dozowanie nawozu poleca się poprzedzić pomiarem zawartości żelaza w wodzie przy użyciu Aquatestu Fe. W przypadku stwierdzenia niedoborów uzupełniamy ich brak w taki sposób aby stężenie żelaza w wodzie zawierało się w przedziale od 0,2 do 0,5 mg. Stężenie powyżej 1 mg/l może być szkodliwe dla wrażliwych zwierząt akwariowych. Zaleca się stosować nie więcej niż 1 ml (1 naciśnięcie dozownika) na 10 l wody, które wywołuje stężenie żelaza 0,5 mg/l. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy gdy tylko go kupisz, a za napisanie rzetelnej i obiektywnej recencji otrzymasz punkty w naszym programie lojalnościowym.
  • Ostatnio oglądane produkty