• Rośliny akwariowe

Żywe rośliny to obowiązkowy wystrój niemal każdego akwarium słodkowodnego. Dzięki nim możemy tworzyć zadziwiająco piękne podwodne ogrody w naszych mieszkaniach. Poza walorami estetycznymi rośliny pełnią też inne bardzo ważne funkcje w akwarium: natleniają wodę, stanowią siedlisko pożytecznych bakterii które oczyszczają biologicznie wodę oraz dają schronienie płochliwym i małym rybom.

Oferujemy ogromny wybór roślin akwariowych namnożonych metodą in vitro, które sprzedajemy w wielu wariantach. 

Znajdą tu Państwo także duży wybór roślin akwariowych w koszyczkach oraz pojedyncze sadzonki i mchy wodne których część rozmnażamy w naszych zbiornikach. Są tutaj gatunki dobrze znane jak i te wyszukane, trudno dostępne odmiany roślin.

  • Informacje

Rośliny w akwarystyczny.eu

Naszą ofertę dedykujemy akwarystom ceniącym sobie wysoką jakość roślin o dobrym materiale genetycznym.

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2015 roku i od samego początku pojawienia się na rynku specjalizujemy się głównie w produkcji i sprzedaży wysyłkowej żywych roślin do akwarium.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wysokie standardy kontroli jakości roślin oraz współpraca z wiodącymi laboratoriami i plantacjami sprawiają że na zakupie żywych roślin w sklepie Akwarystyczny.EU nie zawiedzie się żaden prawdziwy pasjonata akwarystyki roślinnej.