Akwarystyczny.eu to sklep - jak można wyczytać z domeny – akwarystyczny.

Jednak sprawne oko niejednego odwiedzającego szybko dostrzeże, że można u nas kupić także artykuły z innych dziedzin zoologii jak np. pies, kot, gryzoń, terrarystyka, czy oczko wodne.

Krytycy branżowi stwierdzą zapewne „ jak coś jest do wszystkiego to jest do d…”. Ja się z tym nie zgodzę! Spójrzcie do ilu rzeczy służy Wasz smartfon, albo jak wszechstronna potrafi być Wasza żona czy matka 😊 Oczywiście to tak pół żartem, pół serio, tym bardziej że wśród czytelników jest też wiele kobiet :)

Tak na poważnie sklep akwarystyczny.eu to owoc moich zainteresowań – od dzieciństwa towarzyszyły mi zwierzęta domowe wszelkiej maści. Od lat 90-tych kiedy byłem małym chłopcem po dziś dzień towarzyszą mi, a teraz i moim pociechom nie tylko akwaria słodkowodne, ale też psy, koty, papugi i wiele różnych gryzoni. Dziś jako dorosły mężczyzna doszedłem do wniosku, iż nie warto zamykać się wyłącznie na jedną wąską specjalizację jaką jest akwarystyka, chcę stworzyć dla Was sklep, w którym zaopatrzycie się przede wszystkim w artykuły do Waszego akwarium, ale także i przy okazji dla innych pupili tak byście mieli wszystko w jednym miejscu.

Oczywiście akwarystyka, a w szczególności słodkowodna i roślinna w dalszym ciągu pozostanie moim oczkiem w głowie, nie mniej jednak wraz z rozwojem naszej firmy będziemy systematycznie wprowadzać do oferty sklepu także produkty z pozostałych kategorii zoologii.