Z dumą pragniemy Was poinformować, że nasz sklep otrzymał certyfikat jakości Trusted Shops oraz dołączył do programu Ochrony Kupujących.

Co to oznacza dla Was?

Certyfikat jakości Trusted Shops potwierdza, że w naszym sklepie możesz liczyć na:
  • Profesjonalne wsparcie klienta na każdym etapie zakupu
  • Ochronę twoich danych osobowych i bezpieczeństwo zakupów
  • Przejrzyste zasady zamawiania oraz wysyłki towaru


Z kolei ochrona kupującego Guarantee Trusted Shops daje Ci zabezpieczenie zakupu oraz w razie potrzeby osobiste wsparcie.

Trusted Shops jest niezależną, niemiecką firmą, zajmującą się ochroną kupujących dokonujących zakupów w sklepach internetowych na terenie Europy w tym w Polsce. Za Trusted Shops stoi ponad 900 pracowników, którzy na co dzień pracują w 7 biurach w Europie, aby uczynić internet bezpiecznym światem. Gwarancja Trusted Shops bezpłatnie zabezpiecza każdy zakup do kwoty 10 000 zł. Nasz sklep dołączył to tego prestiżowego programu dając Ci większe poczucie bezpieczeństwa. Nie musisz niczego wypełniać - wystarczy tylko zatwierdzić ochronę jednym kliknięciem na ostatnim etapie zakupu.

Po dokonaniu zakupu w naszym sklepie i zaakceptowaniu ochrony otrzymasz na skrzynkę e-mail dodatkową wiadomość wysłaną bezpośrednio przez Trusted Shops potwierdzającą nałożenie ochrony na zakup w naszym sklepie wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi Gwarancji Trusted Shops.