• ZESTAW 2 NAWOZÓW AQUA HOBBY MAKRO + MIKRO 2x200ml

Duet wieloskładnikowych nawozów akwarystycznych, które wspólnie zapewniają w pełni wystarczające nawożenie akwarium roślinnego.

Brak towaru
15.90
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 10.9
Kurier InPost 14
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 14.5
Kurier DPD 15
Kurier DPD (Pobranie) 18
Kurier Inpost (Pobranie) 19
Dostępność Chwilowy brak towaru
www.aquahobby.com.pl
EAN 5907527411102
Zostaw telefon

Zestaw dwóch nawozów AQUA HOBBY do akwarium roślinnego

MAKRO 200ml oraz MIKRO 200ml

Oba nawozy wzajemnie się uzupełniają i stanowią doskonały sposób nawożenia akwarium roślinnego. Nasze nawozy są bardzo wydajne - przy stosowaniu podstawowej dawki oferowany zestaw wystarczy nawet na 200 dni przy 50 litrowym akwarium. Teraz dostępne w stylowych buteleczkach z pompką do wygodnego dozowania.

AQUA HOBBY MACROPLUS jest skoncentrowanym nawozem akwarystycznym zawierającym w swoim składzie łatwo przyswajalną przez rośliny wodne formę azotu, fosforu i potasu. Te trzy pierwiastki zaliczane do makroelementów, rośliny pobierają w największych ilościach i powinny być nieprzerwanie dostępne w wodzie akwariowej. Stosowanie nawozu gwarantuje właściwe nawożenie roślin wodnych w akwariach naturalnych.

DAWKOWANIE

Dawkowanie należy dostosować indywidualnie dla każdego zbiornika. Podstawowa dawka tygodniowa wynosi 1 mililitr (jedno naciśnięcie pompki) na 10 litrów wody w akwarium co spowoduje wzrost stężenia azotu o +4,5 mg/l, fosforu o +0,6 mg/l i potasu o +3,6 mg/l. W akwariach z dużą ilością szybkorosnących roślin takich jak Rotale, Hemiantusy czy Lotosy, dawkę można dowolnie zwiększać tak, aby poziom azotu był utrzymywany w granicach od 5 do 15 mg/l. 

AQUA HOBBY MICROPLUS to skoncentrowany nawóz akwarystyczny zawierający w swoim składzie zestaw mikroelementów z dodatkiem magnezu. Regularne podawanie nawozu stymuluje wzrost i poprawia kondycję roślin. Szczególnie polecany do zbiorników z podłożem ubogim w składniki odżywcze czyli surowy żwir, bądź wyjałowione podłoże aktywne. Zawiera zestaw pierwiastków niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin w przypadku używania wody miękkiej np. z procesu odwróconej osmozy (RO).

DAWKOWANIE

Podstawowa dawka tygodniowa wynosi 1 mililitr (jedno naciśnięcie pompki) na 10 litrów wody w akwarium co spowoduje wzrost stężenia żelaza o +0,1 mg/l oraz magnezu o +1,0 mg/l. W akwariach z dużą ilością szybkorosnących roślin takich jak Rotale, Hemiantusy czy Lotosy dawkę można zwiększyć dwukrotnie.

Nawozy w butelkach z pompką do wygodnego dozowania płynu - jedno naciśnięcie pompki to 1 ml nawozu.

 • Doskonały dodatek do nawożenia akwarium
  Przemysław K. (2020-04-23)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Camilla S. (2018-11-08)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Ostatnio oglądane produkty