• Terrario Myriaton Temperature Controller - termostat elektroniczny

Symbol: TR MYRIATON TERMOSTAT

Termostat terrarystyczny bazujący na pracy mikroprocesorów. Gwarantuje automatyczne utrzymywanie się odpowiedniej temperatury w terrarium. Duży wyświetlacz LCD umożliwia precyzyjne programowanie, a ponadto stale wyświetla obecną temperaturę w terrarium. Wyposażony w wodoodporną sondę z przyssawką. 

153.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
DPD Pickup - odbiór w punkcie/automacie paczkowym 0
Przesyłka elektroniczna 0
ORLEN paczka 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 14.99
Kurier DPD 15.99
Kurier InPost 17.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Kurier Inpost (Pobranie) 19.99
Fedex 69
Przesyłka paletowa 139
Dostępność Duża ilość
EAN 5903900043298

Zamów telefonicznie: 603 21 21 78

Zostaw telefon

- bezpieczna praca elektroniki
- zawsze precyzyjny
- terrarystyczny (nie przemysłowy)
- super dokładny
- wyświetla temperaturę
- wodoodporna sonda
- do każdego urządzenia (mata, kabel, żarówka itp)

Terrarystyczny - nie przemysłowy:
To jest cecha termostatu, którą powinieneś brać pod uwagę. Na czym polega różnica? Termostaty przemysłowe mają o wiele większy zakres pracy (np: od -40 do +110st.C) dla przemysłu taka rozbieżność jest ważna, ale do terrarium zupełnie niepotrzebna. Termostaty o tak szerokim zakresie pracy są o wiele mniej dokładne!!! Termostat Myriaton posiada zakres pracy od +16 do +40st.C. Przy tak wąskim zakresie pracy (a jednocześnie wystarczającym dla każdego gada czy płaza) termostat zachowuje mega dokładność przy każdym jednym stopniu temperatury, co jest kolosalnie ważne dla Twoich gadów czy płazów. 

Grzanie czy chłodzenie?
Termostat może odwrócić swoje działanie. Dlatego może sterować chłodzeniem (np: wentylator) lub ogrzewaniem (żarówka, kabel, itp) w zależności czego akurat potrzebujesz. Opcję chłodzenia na pewno docenią posiadacze Aksolotli.

Szybkie programowanie i wyświetlacz LCD:
Programowanie jest skrajnie proste i poradzi sobie z nim każdy, nawet jeśli wcześniej nie korzystał z takich urządzeń. Podczas programowania wyświetlacz będzie Ci pokazywać temperaturę jaką sam ustalasz. Po programowaniu Myriaton przełączy wyświetlacz na czuwanie, wyświetlając Ci aktualną temperaturę w terrarium. 

Co mogę podpiąć pod termostat:

- żarówki, emitery ciepła, promienniki, kable grzewcze, maty grzewcze, kamienie grzewcze. 
Łącznie ich moc (bo możesz podpiąć kilka takich urządzeń na raz - korzystając z rozdzielacza lub listwy) nie może przekroczyć 1100W. To na tyle dużo, że na pewno nie zbliżysz się do tej wartości. 

- wentylatory, pompki wody inne urządzenia z silnikiem elektrycznym
Łącznie ich moc nie może przekroczyć 275W. To i tak za dużo. Wentylatory mają ok 3W do 5W. pompy wody z wodospadów ok 10W. 


Dane techniczne:
- maksymalna moc żarówek, kabli, mat grzewczych itp: 1100W
- maksymalna moc wentylatorów i pomp wody: 275W
- pobór prądu przez samo urządzenie - termostat: 3W
- zakres pracy: 16 - 40st.C
- dokładność pracy 1st.C
- dokładność pomiaru: 0,1st.C
- długość kabla zasilającego: 100cm
- długość kabla sondy: 150cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również
  • Ostatnio oglądane produkty