Brak towaru

Resun Undergravel Filter 16 - filtr podżwirowy 54 x 30cm

Symbol: 300479 (DMR)

Dostępność: Brak (wyślij zapytanie aby poznać termin dostawy)

Cena: 35.19

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Zamów telefonicznie: 603 21 21 78

Dostępność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
9.99
  • Odbiór osobisty 0
  • Odbiór osobisty 0
  • DPD Pickup - odbiór w punkcie/automacie paczkowym 9.99
  • ORLEN paczka 10.99
  • InPost Paczkomaty 24/7 14.99
  • Kurier DPD 15.99
  • Kurier InPost 17.99
  • Kurier DPD (Pobranie) 19.99
  • Kurier Inpost (Pobranie) 19.99
  • Przesyłka paletowa 139
EAN:
6933163300479

Filtr podżwirowy to doskonała koncepcja filtracji zbiornika. Zapewnia filtrację biologiczną oraz mechaniczną poprzez obieg wody. Dodatkowo zachowuje podłoże zbiornika w doskonałej czystości i zapewnia roślinom stały dostęp do potrzebnych makro i mikroelementów.

Filtracja podżwirowa:

Filtry podżwirowe jako media filtracyjne wykorzystują podłoże akwarium. Filtr zasysa wodę ze zbiornika, która przechodzi przez warstwę piasku, podłoża aktywnego lub mieszanki naturalnej np: ECO PLANT. Podczas tego procesu zarówno organiczne, jak i nieorganiczne zanieczyszczenia są zasysane do korzeni roślin, pomagając je odżywić. Podłoże jest stale czyszczone z wszelkich zanieczyszczeń takich jak np. odchody ryb czy pozostałości roślin.

Układanie filtra jak klocki LEGO:

Kratkownica filtra składa się z pojedynczych elementów o wymiarach 14x7cm. Możesz je swobodnie łączyć ze sobą dopasowując tym samym wymiary filtra podżwirowego do Twojego akwarium. Po ułożeniu możesz uciąć nadmiarowe łączniki kloców aby otrzymać dokładne wymiary. UWAGA! poszczególne klocki można również łączyć prostopadle do siebie!

Jak jest zasilany?

Standardowo w zestawie dołożony jest wężyk z kamieniem napowietrzającym. Akcesoria te umieszcza się w rurce wylotu wody. Podpinając napowietrzacz (napowietrzacz nie jest częścią zestawu) wymuszasz ruch wody. 

Wyloty wody:

Jest teleskopowy - możesz regulować jego wysokość od 30 do 50cm. Końcówkę możesz swobodnie obrócić o 360 stopni.

W tym modelu RS16 otrzymasz:

  • 16 elementów kratkownicy. Każdy z nich ma wymiar 14x7cm
  • teleskopowy wylot wody
  • wężyk i kamień napowietrzający

image

Informacje:

Dane producenta

DMR Group Poland Robert Macieja Sp.k.
Woźniaka 42
40-389 Katowice
Poland

kontakt@dmrgroup.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy.
Zadaj pytanie