Kruger Meier Sturmkraft 3000LK-X8 - pompa wody 3000l/h

Symbol: KRUGER MEIER STURMKRAFT 3000LK-X8

Pompa wody o niewielkich rozmiarach marki Kruger Meier. Pompa cechuje się dużą wydajnością, niezawodnością i szerokim zakresem zastosowań (fontanny ogrodowe, zasilanie filtrów wody itp). Posiada płynną regulację wydajności. Pompa jest całkowicie zanurzeniowa. 

Dostępność: Duża ilość
132,99 zł
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Zamów telefonicznie: 603 21 21 78 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0,00 zł
  • Odbiór osobisty 0,00 zł
  • DPD Pickup - odbiór w punkcie/automacie paczkowym 0,00 zł
  • Przesyłka elektroniczna 0,00 zł
  • ORLEN paczka 0,00 zł
  • Odbiór osobisty 0,00 zł
  • InPost Paczkomaty 24/7 14,99 zł
  • Kurier DPD 15,99 zł
  • Kurier InPost 17,99 zł
  • Kurier DPD (Pobranie) 19,99 zł
  • Kurier Inpost (Pobranie) 19,99 zł
  • Fedex 69,00 zł
  • Przesyłka paletowa 139,00 zł
EAN:
5903900043052

Zalety:
- nieduże rozmiary
- bezgłośna praca
- wysokowydajna i mały pobór prądu
- uniwersalne zastosowanie
- pracuje w pełnym zanurzeniu

O charakterystyce modelu pompy Sturmkraft:
Pompa została wyposażona w płynną regulację wydajności. Na obudowie znajduje się prosta zastawka do regulacji wraz z "ożebrowaniem" zabezpieczającym pompkę przed dużymi zanieczyszczeniami. Zastosowanie nowoczesnego układu pompowania wody gwarantuje długotrwałą pracę, energooszczędność pompy oraz sporą wydajność wraz z bardzo wysokim podnoszeniem słupa wody. Pompa została wyposażona w oś ceramiczną.

Cicha i mała. Dzięki obecnej miniaturyzacji pompka jest chyba najmniejszą na rynku - w stosunku do swojej mocy (wymiary patrz w "dane techniczne") Dobre dopasowanie części oraz wysoka jakość materiałów sprawiają, że pompa generuje nie wiele drgań, a tym samym jest niesłyszalna.

Zasilanie na 230V?
Tak. Pompka zasilana jest bezpośrednio z gniazdka 230V. Posiada standardową wtyczkę UE z uziemieniem, pasującą do wszystkich naszych Polskich gniazdek.

W pełni wodoodporna.
Pompa wody pracuje w pełnym zanurzeniu w wodzie. Jest całkowicie wodoodporna. Jej wodoodporność określono na IPX8.

Dane techniczne:
- w zestawie króciec na wąż o średnicy wewnętrznej: 16mm (pasuje wężyk określany jako 16/22 mm)
- w zestawie króciec na wąż o średnicy wewnętrznej: 19mm (pasuje wężyk określany jako 19x3 mm lub 19x27 mm lub 3/4 cala , 3/4")
- pobór mocy: 60W
- wydajność: 3000l/h
- podnoszenie słupa wody: 300 cm
- długość przewodu zasilającego: 4m
- wymiary: 11.4 x 6.6 x 9.8 cm

Informacje:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie:

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności sklepu. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki te będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli się na to nie zgadzasz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.