• JUWEL Filtr wewnętrzny BIOFLOW M 3.0, 600 l/h

Symbol: 87050

Filtr wewnętrzny z opatentowanym systemem filtracji do zbiorników o wysokości 50cm z możliwością montażu grzałki w jego wnętrzu.

Wydajność (przepływ wody) 600 l/h
Brak towaru
317.90
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN paczka 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Kurier InPost 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD (Pobranie) 18.99
Kurier Inpost (Pobranie) 19.99
Przesyłka paletowa DHL 139
Dostępność Brak (wyślij zapytanie aby poznać termin dostawy)
EAN 4022573870503
Zostaw telefon

SYSTEM FILTRACYJNY BIOFLOW

System filtra wewnętrznego Bioflow, który przeszedł kilka testów przeprowadzonych przez niezależne instytucje, od dawna jest jednym z światowych liderów w dziedzinie systemów filtracji nowoczesnych akwariów i okazał się wart milion razy. Duża pojemność filtra i łatwa pielęgnacja

image

 

 

 

DUŻA POJEMNOŚĆ FILTRA I ŁATWA PIELĘGNACJA

System filtracyjny Bioflow wyróżnia się spośród tłumu dzięki dużej pojemności filtra. Zapewnia to dużo miejsca na doskonałe mechaniczne, chemiczne i biologiczne filtrowanie oraz zapewnia długą żywotność filtra i dłuższe odstępy między przeglądami. Konstrukcja filtra zapewnia łatwy dostęp do pompy i grzałki, a stosowanie specjalnych materiałów filtracyjnych ułatwia wyjmowanie i czyszczenie filtra.

image

 

 

 

 

DOSKONAŁA FILTRACJA Z WYKORZYSTANIEM ZASADY PRĄDÓW BIPOLARNYCH

Wyjątkowa zasada prądu bipolarnego filtra Bioflow pozwala na uzyskanie różnych prędkości przepływu, co pozwala otrzymać wyjątkowo wysoką wydajność filtracji systemu Bioflow. Do mechanicznego i chemicznego filtrowania w górnej części filtra stosuje się względnie szybką prędkość przepływu. Natomiast w dolnej części filtra stosuje się niższą prędkość przepływu, aby zapewnić optymalny rozwój bakterii beztlenowych, które są niezbędne do biologicznego filtrowania. 

 

 

 

image

 

 

 

IDEALNY PRZEPŁYW I ZINTEGROWANA NAGRZEWNICA

Filtry Bioflow są wyposażone w wydajną, cichą pompę cyrkulacyjną Eccoflow, o wydajności dostosowanej do wielkości systemu filtracyjnego przy użyciu kryteriów naukowych. Filtry Bioflow są również kompatybilne z grzałkami JUWEL, które są doskonale osadzone w obiegu wody, zapewniając równomierne rozprowadzanie ciepła przez wszystkie obszary akwarium.

 

 

 

 

image

 

 

 

 

PO PIERWSZE BEZPIECZEŃSTWO - WODA POWINNA POZOSTAĆ W AKWARIUM!

System filtracji Bioflow nie polega na połączeniach wężowych, które mogą zmniejszyć wydajność, co często prowadzi do wycieków. System Bioflow jest najbezpieczniejszym sposobem filtrowania wody w akwarium. Po pierwsze bezpieczeństwo - woda powinna pozostać w akwarium! 

 

image

 

 NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY FILTRACYJNE

  1. Każdy system filtra Bioflow jest wyposażony w pięć najwyższej jakości materiałów filtracyjncyh:
  2. bioPad zbiera gruboziarniste cząstki brudu w wodzie, a tym samym służy jako mechaniczny filtr wstępny.
  3. bioCarb absorbuje związki zapachowe i mętność oraz związki toksyczne, pozostawiając czystą, krystaliczną wodę. W ten sposób działa jako filtr chemiczny.
  4. Opcjonalnie: Doskonałe właściwości absorpcyjne Carbax trwale i szybko wiążą przebarwienia, zapachy i substancje toksyczne oraz zapewniają krystalicznie czystą wodę.
  5. Nitrax jest biologicznym filtrem zawierającym specjalistyczne mikroorganizmy do rozkładania trujących substancji metabolicznych (amoniak / azotan) w akwarium, zmniejszając tym samym ryzyko śmiertelności ryb. Co więcej, Nitrax zmniejsza wzrost glonów poprzez beztlenowe rozbijanie azotanów, wspomagając w ten sposób żywotność ryb.
  6. bioPlus coarse jest stosowany do mechanicznego filtrowania i ułatwia bakteriom ustabilizować się w strefie aerobowej.
  7. Opcjonalnie: Cirax / Phorax / Amorax Cirax jest organicznym ośrodkiem filtrującym, który zapewnia optymalne warunki dla uzdatniających bakterie, dzięki dużej, bardzo porowatej powierzchni. Phorax jest bardzo skutecznym środkiem filtrującym stosowanym do rozbicia fosforanów w akwarium. Amorax jest środkiem stosowanym do usuwania amoniaku.
  8. bioPlus fine jest stosowany głównie do biologicznego filtrowania w strefie beztlenowej.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Ostatnio oglądane produkty