• JUWEL Filtr wewnętrzny BIOFLOW M 3.0, 600 l/h

Symbol: 87050

Filtr wewnętrzny z opatentowanym systemem filtracji do zbiorników o wysokości 50cm z możliwością montażu grzałki w jego wnętrzu.

Wydajność (przepływ wody) 600 l/h
Brak towaru
274.90
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Kurier Inpost (Pobranie) 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Kurier InPost 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 14.5
Dostępność Chwilowy brak towaru
EAN 4022573870503
Zostaw telefon

SYSTEM FILTRACYJNY BIOFLOW

System filtra wewnętrznego Bioflow, który przeszedł kilka testów przeprowadzonych przez niezależne instytucje, od dawna jest jednym z światowych liderów w dziedzinie systemów filtracji nowoczesnych akwariów i okazał się wart milion razy. Duża pojemność filtra i łatwa pielęgnacja

image

 

 

 

DUŻA POJEMNOŚĆ FILTRA I ŁATWA PIELĘGNACJA

System filtracyjny Bioflow wyróżnia się spośród tłumu dzięki dużej pojemności filtra. Zapewnia to dużo miejsca na doskonałe mechaniczne, chemiczne i biologiczne filtrowanie oraz zapewnia długą żywotność filtra i dłuższe odstępy między przeglądami. Konstrukcja filtra zapewnia łatwy dostęp do pompy i grzałki, a stosowanie specjalnych materiałów filtracyjnych ułatwia wyjmowanie i czyszczenie filtra.

image

 

 

 

 

DOSKONAŁA FILTRACJA Z WYKORZYSTANIEM ZASADY PRĄDÓW BIPOLARNYCH

Wyjątkowa zasada prądu bipolarnego filtra Bioflow pozwala na uzyskanie różnych prędkości przepływu, co pozwala otrzymać wyjątkowo wysoką wydajność filtracji systemu Bioflow. Do mechanicznego i chemicznego filtrowania w górnej części filtra stosuje się względnie szybką prędkość przepływu. Natomiast w dolnej części filtra stosuje się niższą prędkość przepływu, aby zapewnić optymalny rozwój bakterii beztlenowych, które są niezbędne do biologicznego filtrowania. 

 

 

 

image

 

 

 

IDEALNY PRZEPŁYW I ZINTEGROWANA NAGRZEWNICA

Filtry Bioflow są wyposażone w wydajną, cichą pompę cyrkulacyjną Eccoflow, o wydajności dostosowanej do wielkości systemu filtracyjnego przy użyciu kryteriów naukowych. Filtry Bioflow są również kompatybilne z grzałkami JUWEL, które są doskonale osadzone w obiegu wody, zapewniając równomierne rozprowadzanie ciepła przez wszystkie obszary akwarium.

 

 

 

 

image

 

 

 

 

PO PIERWSZE BEZPIECZEŃSTWO - WODA POWINNA POZOSTAĆ W AKWARIUM!

System filtracji Bioflow nie polega na połączeniach wężowych, które mogą zmniejszyć wydajność, co często prowadzi do wycieków. System Bioflow jest najbezpieczniejszym sposobem filtrowania wody w akwarium. Po pierwsze bezpieczeństwo - woda powinna pozostać w akwarium! 

 

image

 

 NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY FILTRACYJNE

  1. Każdy system filtra Bioflow jest wyposażony w pięć najwyższej jakości materiałów filtracyjncyh:
  2. bioPad zbiera gruboziarniste cząstki brudu w wodzie, a tym samym służy jako mechaniczny filtr wstępny.
  3. bioCarb absorbuje związki zapachowe i mętność oraz związki toksyczne, pozostawiając czystą, krystaliczną wodę. W ten sposób działa jako filtr chemiczny.
  4. Opcjonalnie: Doskonałe właściwości absorpcyjne Carbax trwale i szybko wiążą przebarwienia, zapachy i substancje toksyczne oraz zapewniają krystalicznie czystą wodę.
  5. Nitrax jest biologicznym filtrem zawierającym specjalistyczne mikroorganizmy do rozkładania trujących substancji metabolicznych (amoniak / azotan) w akwarium, zmniejszając tym samym ryzyko śmiertelności ryb. Co więcej, Nitrax zmniejsza wzrost glonów poprzez beztlenowe rozbijanie azotanów, wspomagając w ten sposób żywotność ryb.
  6. bioPlus coarse jest stosowany do mechanicznego filtrowania i ułatwia bakteriom ustabilizować się w strefie aerobowej.
  7. Opcjonalnie: Cirax / Phorax / Amorax Cirax jest organicznym ośrodkiem filtrującym, który zapewnia optymalne warunki dla uzdatniających bakterie, dzięki dużej, bardzo porowatej powierzchni. Phorax jest bardzo skutecznym środkiem filtrującym stosowanym do rozbicia fosforanów w akwarium. Amorax jest środkiem stosowanym do usuwania amoniaku.
  8. bioPlus fine jest stosowany głównie do biologicznego filtrowania w strefie beztlenowej.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również
  • Ostatnio oglądane produkty