EHEIM BIOMECH 2 L. Wkład filtracyjny (2508101)
Ogólnie rzecz biorąc, mechaniczne media filtracyjne zatrzymują większe cząsteczki brudu. Z drugiej strony biologiczne media filtracyjne zapewniają odpowiednie warunki do kolonizacji kultur bakteryjnych: bakterie oczyszczające odżywiają się cząstkami brudu i przekształcają je. Przede wszystkim w ten sposób uzyskuje się czystą, zdrową wodę i stabilne wartości wody w akwarium.
Naszym najnowszym osiągnięciem jest kombinowany materiał filtracyjny, który jednocześnie spełnia funkcje mechaniczne i biologiczne.
EHEIM bioMECH
Mechaniczno-biologiczne medium filtracyjne do kompleksowego uzdatniania wody
bioMECH został sprytnie zaprojektowany: kieszenie zatrzymujące brud wychwytują i zatrzymują duże i małe cząsteczki brudu. Jednocześnie subtelnie zaprojektowana struktura porów zapewnia kolonizację bakterii oczyszczających, a tym samym zapewnia niezawodny rozkład biologiczny. Materiał ma neutralne pH i nie zawiera utwardzaczy wody.
EHEIM bioMECH nadaje się do wody słodkiej i morskiej, można go myć i wielokrotnie używać.
Specjalnie zaprojektowane medium filtracyjne do jednoczesnego mechanicznego i biologicznego oczyszczania wody
Materiał ma neutralne pH i nie zawiera utwardzaczy wody
Wielokrotnego użytku (należy dokładnie wyprać, aby nie zniszczyć kultur bakterii)
Nadaje się do wody słodkiej i morskiej
Informacje:
Wymiary produktu (cm):
-x-x-
Szerokość opakowania (cm):
16,6
Wysokość opakowania (cm):
21,7
Głębokość opakowania (cm):
8,5
Zbiorcze opkakowanie (szt):
5
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy.