Brak towaru

EHEIM węgiel aktywny 250ml do filtra (2513021)

Symbol: EH2513021
Dostępność: Brak (wyślij zapytanie aby poznać termin dostawy)
36,48 zł
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Zamów telefonicznie: 603 21 21 78 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
9,99 zł
  • Odbiór osobisty 0,00 zł
  • Odbiór osobisty 0,00 zł
  • DPD Pickup - odbiór w punkcie/automacie paczkowym 9,99 zł
  • ORLEN paczka 10,99 zł
  • InPost Paczkomaty 24/7 14,99 zł
  • Kurier DPD 15,99 zł
  • Kurier InPost 17,99 zł
  • Kurier DPD (Pobranie) 19,99 zł
  • Kurier Inpost (Pobranie) 19,99 zł
  • Fedex 69,00 zł
  • Przesyłka paletowa 139,00 zł
Więcej o produkcie
Wymiary produktu (cm):
-x-x-
Szerokość opakowania (cm):
6
Wysokość opakowania (cm):
14
Głębokość opakowania (cm):
6
Zbiorcze opkakowanie (szt):
6
Kraj produkcji:
CN
EAN:
4011708250778

EHEIM AKTIV 0,25 L Aktywny węgiel granulowany (2513021)

Adsorpcyjne media filtracyjne

Adsorbowanie oznacza przyczepianie się (w przeciwieństwie do absorbowania = absorbowania). Adsorpcyjne masy filtracyjne to materiały, które usuwają z wody szkodliwe substancje i osadzają je lub wiążą. Zalicza się do nich np. chlor z wody wodociągowej, pozostałości leków czy śladowe ilości środków czyszczących, pestycydów, barwników itp.

Wskazówka:
Adsorpcyjnych mediów filtracyjnych należy używać tylko przez kilka tygodni. Ponieważ zanieczyszczenia tylko się przyczepiają, po pewnym czasie mogą ponownie się rozpuścić i zostać przetransportowane z powrotem do wody. Konieczna jest przynajmniej regularna wymiana. Zwykle filtracja adsorpcyjna jest konieczna tylko w fazie rozruchu akwarium lub po zastosowaniu leków.

EHEIM AKTYWNY

Aktywny węgiel filtrujący o wysokiej skuteczności - szczególnie po kuracjach farmakologicznych

EHEIM AKTIV jest myty kwasem i aktywowany do samoczynnej absorpcji wody (powierzchnia czynna 1200 m²/g). Dlatego ten węgiel aktywny bardzo szybko wiąże zanieczyszczenia chemiczne, takie jak pestycydy, pozostałości leków i inne substancje i magazynuje je w dużych ilościach. Woda w akwarium staje się krystalicznie czysta. Szczególnie ważne jest stosowanie go po kuracji farmakologicznej mieszkańców akwarium.

EHEIM AKTIV należy stosować tylko przez określony czas (ok. 4 tygodnie), a następnie usunąć lub wymienić.
W warstwowej strukturze filtra EHEIM AKTIV stosuje się bezpośrednio po mechanicznej masie filtracyjnej (np. EHEIM MECH lub MECHpro) i biologicznej (np. SUBSTRATpro) w dostarczonym worku siatkowym.

Węgiel aktywny do samoadsorpcji
Szybko wiąże chlor, pestycydy i inne substancje chemiczne
Użyj np. po nowej konfiguracji lub leczeniu farmakologicznym
Używaj tylko przez ograniczony czas (ok. 4 tygodnie)
Nadaje się do wody słodkiej i morskiej

Informacje:
Wymiary produktu (cm):
-x-x-
Szerokość opakowania (cm):
6
Wysokość opakowania (cm):
14
Głębokość opakowania (cm):
6
Zbiorcze opkakowanie (szt):
6
Kraj produkcji:
CN

Dane producenta

EHEIM GmbH & Co. KG.
Plochinger Str. 54
73779 Deizisau
Germany

info@eheim.com

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie:

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności sklepu. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki te będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli się na to nie zgadzasz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.