Chipsy z salami z jagnięciny 100g

Symbol: GB25

Dostępność: Duża ilość

Cena: 1.98

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Zamów telefonicznie: 603 21 21 78

Dostępność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 4 dni
Cena przesyłki:
10
  • Odbiór osobisty 0
  • Odbiór osobisty 0
  • DPD Pickup - odbiór w punkcie/automacie paczkowym 10
  • ORLEN paczka 10.5
  • InPost Paczkomaty 24/7 14.5
  • Kurier DPD 15
  • Kurier InPost 18
  • Kurier DPD (Pobranie) 20
  • Kurier Inpost (Pobranie) 20
  • Przesyłka paletowa 139
EAN:
5907708652706

Chipsy z salami z jagnięciny - wyjątkowy przysmak dla psa (100 g)

Podaruj swojemu psu przysmak, który wygląda jak prawdziwe salami! Chipsy z salami z jagnięciny to wyjątkowa przekąska, która zachwyca autentycznym wyglądem, unikalną fakturą i intensywnym aromatem. Dzięki wysokiej zawartości jagnięciny (52%), dostarcza pełnowartościowego białka, wspierającego zdrową masę mięśniową i ogólną kondycję psa.

Dodatek chrząstki z kurczaka (10,86%) to naturalne źródło kolagenu, wspomagające zdrowie stawów i sierści. Białko arachidowe i skrobia kukurydziana sprawiają, że przysmak jest lekkostrawny, a skóra i łój wołowy wzbogacają smak i dostarczają cenne tłuszcze.

Dzięki średniemu rozmiarowi i chrupiącej strukturze, chipsy doskonale sprawdzą się jako nagradzająca przekąska lub smakołyk między posiłkami. Autentyczny wygląd prawdziwego salami czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla pupila!

Waga: 100 g

Rozmiar: średni

Skład: jagnięcina i produkty uboczne z jagnięciny 52%, chrząstka z kurczaka 10,86%, białko arachidowe 10%, skrobia kukurydziana 9%, skóra wołowa 7%, łój wołowy 5,8%, gliceryna 5%, sól 0,2%, koszenila 0,03%, sorbinian potasu 0,11%

Analiza składu: białko 19%, tłuszcz 8,9%, popiół 4,5%, włókno 1,0%, wilgotność 20%

Informacje:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy.
Zadaj pytanie