AquaSteel – precyzyjna membrana ceramiczna do dyfuzorów CO₂
Wymienny element dla pełnej wydajności
Membrana AquaSteel jest przeznaczona do dyfuzorów CO₂ serii S25, S30, S35 oraz S40. Dzięki wysokiej gęstości spieku ceramicznego rozbija dwutlenek węgla na bardzo drobne bąbelki, co pozwala na bardziej efektywną dyfuzję gazu w wodzie.
Dokładne dopasowanie i szczelność
Membrana sprzedawana jest w komplecie z uszczelką, co gwarantuje idealne dopasowanie oraz szczelność układu. Wymiana jest szybka, a kompatybilność z kilkoma modelami sprawia, że to uniwersalny zamiennik dla dyfuzorów AquaSteel.
Wytrzymały spiek ceramiczny
Spiek o dużej twardości i równomiernej strukturze zapewnia stabilną pracę oraz odporność na zapychanie. Jest trwały, łatwy w czyszczeniu i pozwala znacznie przedłużyć żywotność dyfuzora CO₂.
Parametry techniczne
-
Średnica spieku: 27 mm
-
Grubość spieku: 3,5 mm
-
Średnica z uszczelką: 30 mm
-
Grubość z uszczelką: 5 mm
-
Kompatybilność: S25 / S30 / S35 / S40
Czy wiesz, że…?
Membrany ceramiczne do dyfuzorów CO₂ mają mikropory o średnicy często mniejszej niż 20 mikrometrów? Dzięki tak małym porom gaz opuszcza dyfuzor w formie mikro-bąbelków, które dłużej utrzymują się w wodzie i znacznie zwiększają wydajność rozpuszczania CO₂.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy.