• Aqua Specto 3DS Filter Media 1L Bio-ceramika

Symbol: 214801
Brak towaru
55.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN paczka 9.99
InPost Paczkomaty 24/7 15.99
Kurier DPD 17.99
Kurier DPD (Pobranie) 18.99
Kurier InPost 18.99
Kurier Inpost (Pobranie) 19.99
Przesyłka paletowa DHL 139
Dostępność Brak (wyślij zapytanie aby poznać termin dostawy)
EAN 5904473214801
Zostaw telefon

Aqua Specto 3DS Filter Media 1L

Bio-ceramika umożliwiająca kolonizację bakterii filtracyjnych

3DS to produkt wykonany z ceramiki o bardzo dużej powierzchni, porowatej strukturze i neutralnym pH, dzięki czemu sprzyja rozwojowi pożytecznych mikroorganizmów, jak bakterie nitryfikacyjne i denitryfikacyjne. Dzięki nagromadzeniu się pożytecznych bakterii, szczytowe poziomy amoniaku, azotynów i azotanów są redukowane, a woda w Twoim zbiorniku pozostaje krystalicznie czysta! Analiza powierzchni metodą BET określiła efektywną powierzchnię w zakresie 2850 m2/litr, znacznie przewyższając inne biologiczne media dostępne na rynku. Innowacyjna trójwymiarowa struktura otwartych i połączonych porów zapewnia niewielki opór dla przepływu wody i wydłuża czas retencji wody. 3DS filter media ma kształt sześcianu o wymiarach: średnica ok. 15 mm i wysokości 12 mm.

image

W powiększeniu widać, że istnieje wiele połączeń nano i mikroporów, które zwiększają całkowitą efektywną powierzchnię i tworzą idealne warunki do kolonizacji bakterii nitryfikacyjnych. 3DS Filter Media posiadają pory o rozmiarach 20-30 μm, czyli ich rozmiar jest odpowiedni do osiedlania się i rozwoju pożytecznych bakterii.

image

Po przeprowadzeniu badań, po zastosowaniu tego produktu, nastąpiła zmiana NO3  w wodzie akwariowej. Można zauważyć, że produkt ten ma oczywisty wpływ na zmniejszenie NO3, osiągając bezpieczny zakres stężeń.

image

Po przeprowadzeniu badań, po zastosowaniu tego produktu, nastąpiła zmiana NO2  w wodzie akwariowej. Można zauważyć, że produkt ten ma oczywisty wpływ na zmniejszenie NO2, osiągając bezpieczny zakres stężeń.

image

Po przeprowadzeniu badań, po zastosowaniu tego produktu, nastąpiła zmiana NH4  w wodzie akwariowej. Można zauważyć, że produkt ten ma oczywisty wpływ na zmniejszenie NH4, osiągając bezpieczny zakres stężeń.

image

Główny skład chemiczny 3DS Filter Medium jest neutralny. Al2O3 i SiO2 skład chemiczny jest stabilny, nie zawiera szkodliwych substancji. Niska zawartość tlenków ziemi alkalicznych w składzie chemicznym nie spowoduje zmiany jakości wody, będą się one uwalniały powoli by stworzyć odpowiednie środowisko do życia. 3DS Filter Media są produkowane z obojętnego materiału ceramicznego i spiekany w temperaturze około 800°C.

image

3DS Filter Media mogą być używane bezpośrednio w zbiorniku głównym, w filtrach kubełkowych, w sumpie lub w różnych typach filtrów w tym w filtrach zawieszanych, zraszających lub innych.

image

image

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Ostatnio oglądane produkty