• AZOO EASY BIO 120ml preparat oczyszczający wodę

Brak towaru
17.00
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 8.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN paczka 8.99
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
Kurier InPost 12.99
Kurier DPD 16.99
Kurier Inpost (Pobranie) 18.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak (wyślij zapytanie aby poznać termin dostawy)
EAN 4714954172916
Zostaw telefon

AZOO Easy Bio 120ml

MULTIZADANIOWY PREPARAT BAKTERYJNY. MIKROBIOLOGICZNIE OCZYSZCZA WODĘ

AZOO EASY BIO to zaawansowany, naturalny preparat oczyszczający wodę wizualnie i biologicznie. Przyczynia się on do oczyszczenia wody wizualnie dla naszych oczu, usuwa brzydkie zapachy, a także niewidoczne toksyny jak siarkowodór i związki azotu.

Od strony technicznej AZOO EASY BIO jest połączeniem tlenowych i beztlenowych szczepów bakterii. Buduje stabilne kolonie bakteryjne, które mikrobiologiczne oczyszczają wodę i budują stabilny i zdrowy ekosystem akwarium. Głównym celem tych szczepów bakterii jest usuwanie trujących substancji, jak siarkowodór, który tworzy się w strefach beztlenowych podłoża w krewetkariach i nano akwariach i wybija do słupa wody, szkodząc rybom i skorupiakom. Widoczną oznaką powstawania siarkowodoru są: czernienie piasku, czernienie i gnicie korzeni roślin, wydobywanie się pęcherzyków gazu z podłoża, bardzo często połączone ze śmiercią ryb i krewetek.

Bakterie zawarte w AZOO EASY BIO skutecznie usuwają siarkowodór z podłoża i wody. Dodatkowo bakterie te rozkładają trujący amoniak (NH3), azotyny (NO2), a także azotany (NO3), które tworzą się na bieżąco w akwarium z odchodów ryb i rozkładających się resztek organicznych. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ już niewielka ilość związków azotu, może zdziesiątkować stada wysokiej klasy, wrażliwych krewetek.

AZOO EASY BIO Zawiera wyselekcjonowane, pożyteczne bakterie, które oczyszczają wodę i poprawiają stan akwarium. Naturalnie i skutecznie rozkłada szkodliwe substancje takie jak: amoniak (NH4), azotyny (NO2), azotany (NO3) i siarkowodór w wodzie i podłożu. Regularne stosowanie dostarcza pożytecznych bakterii, które hamują rozwój patogenów i zapobiegają chorobom ryb i skorupiaków. 1 mililitr preparatu zawiera 1.000.000.000 (miliard) aktywnych bakterii. Działa 100% naturalnie, nie zawiera chemikaliów. Oferuje bardzo wysoką wydajność 120ml / 1200l

Regularne używanie EASY BIO i EASY STARTER wydłuża czas między czyszczeniem akwarium i podmianą wody.

DAWKOWANIE I UWAGI

 • ZAKŁADANIE AKWARIUM: Dodaj 10ml na 50l wody jednorazowo.
 • REGULARNA OPIEKA: Dodaj 5ml na 50l wody raz na tydzień.
 • Wstrząśnij przed użyciem, dodawaj równomiernie do wody, szczelnie zamknij butelkę po użyciu.
 • Trzymaj w chłodnym miejscu, bez dostępu światła słonecznego.
 • Nakrętka służy jako wygodna miarka do odmierzania preparatu. 1 pełna nakrętka = 20 ml, mały kubek wewnątrz nakrętki = 5 ml.
 • Preparat skutecznie oczyszcza wodę, a także poprawia jej parametry.
  Szymon (2020-01-19)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Ostatnio oglądane produkty