• AZOO Crystal Red Shrimp BIOPRO bakterie 100g

59.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
Cena przesyłki 10.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 10.9
Kurier InPost 13
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 14.5
Kurier DPD 15
Kurier Inpost (Pobranie) 19
Kurier DPD (Pobranie) 20
Dostępność Kilka sztuk
EAN 4714954400279

Masz pytanie? Zadzwoń: 603 21 21 78

Zostaw telefon

AZOO Crystal Red Shrimp BioPro

Zaawansowany preparat zawierający 10.000.000.000 (miliardów) uśpionych bakterii w proszku na 1g produktu. Bakterie zawarte w Crystal Red Shrimp Bio Pro oczyszczają wodę wizualnie i biologicznie, usuwając białka, pianę i inne zanieczyszczenia, a także masy zanieczyszczeń zalegające w filtrze i podłożu. Najwyższa kumulacja bakterii tlenowych szybko rozkłada amoniak(NH3) i azotyny(NO2) do najmniej szkodliwej formy azotu jaką jest azotan(NO3).

Preparat szybko buduje i wzmacnia system filtracji biologicznej, ograniczając szkodliwe działanie amoniaku. Najwyższa kumulacja bakterii beztlenowych pomaga w rozkładzie resztek organicznych w podłożu i filtrach przywracając je do stanu najwyższej czystości. Specjalne probiotyki hamują rozwój patogenów, a wyspecjalizowane bakterie, budujące się po aplikacji preparatu w jelitach krewetek, poprawiają trawienie i wzmagają ich witalność.

Azoo Crystal Red Shrimp BioPro składa się z największej ilości szczepów silnych bakterii tlenowych i beztlenowych dla maksymalnego działania. Bakterie zawarte w preparacie są uśpione i występują w maksymalnej koncentracji 10 miliardów na 1g.

Wydajność Azoo Crystal Red Shrimp Bio Pro 100g to aż 10.000l.

Azoo Crystal Red Shrimp BioPro należy stosować w celu uzupełnienia bakterii nitryfikacyjnych i denitryfikacyjnych i ustalenia równowagi mikrobiologicznej, lub jej przywrócenia, a także w celu poprawy jakości wody, zwiększenia przeżywalności, ograniczenia wzrostu patogenów i poprawy warunków w krewetkarium:

  • w nowym krewetkarium
  • w działającym już krewetkarium co tydzień
  • po podmianie wody
  • po każdym czyszczeniu filtrów
  • w przypadku tłuszczu, piany na powierzchni wody
  • w krewetkariach ze zbyt dużą obsadą.

 

DAWKOWANIE:

Dodaj 2 gramy na 100 litrów wody przy zakładaniu nowego zbiornika. Następnie stosuj co 5-7dni, 1 gram na 100 litrów wody. Zaleca się, aby dobrze wymieszać proszek w niewielkiej ilości wody w butelce przed dodaniem do akwarium. Aby uzyskać najlepsze efekty należy tak wymieszany proszek dodać równomiernie do wody akwarium, filtra i na media filtracyjne. W komplecie miarka do szybkiego odmierzania 1g.

WSKAZÓWKI:

Preparat zawiera pożywkę dla bakterii, dlatego kilka godzin po użyciu będzie on widoczny w postaci mętnej wody. Większe dawki preparatu mogą być używane w sytuacjach podmiany wody, bądź kiedy jakość wody jest bardzo niska i wymaga ona oczyszczenia. Dla najlepszego efektu oczyszczania wody zalecamy jednoczesne stosowanie razem z "NitraAct".

SKŁADNIKI:

PSB, Lactobacillus, Glycobacteria, Saccharomyces cerevisiae, Bacillus subtilis natto, clostridium butyricum, zwiazki probiotyków, związki Nitrosomas, Nitrobacter i kilka innych szczepów bakterii tlenowych.

POZOSTAŁE INFORMACJE:

  • Opakowanie: butelka hdpe + karton
  • Masa netto: 100g
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Ostatnio oglądane produkty