• AZOO Crystal Red Shrimp BIOPRO bakterie 100g

Brak towaru
59.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN paczka 9.99
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
Kurier InPost 13.99
Kurier DPD 16.99
Kurier Inpost (Pobranie) 18.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak (wyślij zapytanie aby poznać termin dostawy)
EAN 4714954400279
Zostaw telefon

AZOO Crystal Red Shrimp BioPro

Zaawansowany preparat zawierający 10.000.000.000 (miliardów) uśpionych bakterii w proszku na 1g produktu. Bakterie zawarte w Crystal Red Shrimp Bio Pro oczyszczają wodę wizualnie i biologicznie, usuwając białka, pianę i inne zanieczyszczenia, a także masy zanieczyszczeń zalegające w filtrze i podłożu. Najwyższa kumulacja bakterii tlenowych szybko rozkłada amoniak(NH3) i azotyny(NO2) do najmniej szkodliwej formy azotu jaką jest azotan(NO3).

Preparat szybko buduje i wzmacnia system filtracji biologicznej, ograniczając szkodliwe działanie amoniaku. Najwyższa kumulacja bakterii beztlenowych pomaga w rozkładzie resztek organicznych w podłożu i filtrach przywracając je do stanu najwyższej czystości. Specjalne probiotyki hamują rozwój patogenów, a wyspecjalizowane bakterie, budujące się po aplikacji preparatu w jelitach krewetek, poprawiają trawienie i wzmagają ich witalność.

Azoo Crystal Red Shrimp BioPro składa się z największej ilości szczepów silnych bakterii tlenowych i beztlenowych dla maksymalnego działania. Bakterie zawarte w preparacie są uśpione i występują w maksymalnej koncentracji 10 miliardów na 1g.

Wydajność Azoo Crystal Red Shrimp Bio Pro 100g to aż 10.000l.

Azoo Crystal Red Shrimp BioPro należy stosować w celu uzupełnienia bakterii nitryfikacyjnych i denitryfikacyjnych i ustalenia równowagi mikrobiologicznej, lub jej przywrócenia, a także w celu poprawy jakości wody, zwiększenia przeżywalności, ograniczenia wzrostu patogenów i poprawy warunków w krewetkarium:

  • w nowym krewetkarium
  • w działającym już krewetkarium co tydzień
  • po podmianie wody
  • po każdym czyszczeniu filtrów
  • w przypadku tłuszczu, piany na powierzchni wody
  • w krewetkariach ze zbyt dużą obsadą.

 

DAWKOWANIE:

Dodaj 2 gramy na 100 litrów wody przy zakładaniu nowego zbiornika. Następnie stosuj co 5-7dni, 1 gram na 100 litrów wody. Zaleca się, aby dobrze wymieszać proszek w niewielkiej ilości wody w butelce przed dodaniem do akwarium. Aby uzyskać najlepsze efekty należy tak wymieszany proszek dodać równomiernie do wody akwarium, filtra i na media filtracyjne. W komplecie miarka do szybkiego odmierzania 1g.

WSKAZÓWKI:

Preparat zawiera pożywkę dla bakterii, dlatego kilka godzin po użyciu będzie on widoczny w postaci mętnej wody. Większe dawki preparatu mogą być używane w sytuacjach podmiany wody, bądź kiedy jakość wody jest bardzo niska i wymaga ona oczyszczenia. Dla najlepszego efektu oczyszczania wody zalecamy jednoczesne stosowanie razem z "NitraAct".

SKŁADNIKI:

PSB, Lactobacillus, Glycobacteria, Saccharomyces cerevisiae, Bacillus subtilis natto, clostridium butyricum, zwiazki probiotyków, związki Nitrosomas, Nitrobacter i kilka innych szczepów bakterii tlenowych.

POZOSTAŁE INFORMACJE:

  • Opakowanie: butelka hdpe + karton
  • Masa netto: 100g
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy gdy tylko go kupisz, a za napisanie rzetelnej i obiektywnej recencji otrzymasz punkty w naszym programie lojalnościowym.
  • Ostatnio oglądane produkty