• AZOO AQUATIC PLANTS BIOPRO 100g bakterie

59.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 9.9
Kurier InPost 13
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 13.5
Kurier DPD 15
Kurier Inpost (Pobranie) 19
Kurier DPD (Pobranie) 20
Dostępność Kilka sztuk
EAN 4714954400286

Masz pytanie? Zadzwoń: 603 21 21 78

Zostaw telefon

AZOO PLANTS BIOPRO 100g

Kompletny ekosystem do akwarium roślinnego.

Poprawia wzrost korzeni, wchłanianie minerałów i proces fotosyntezy.

AZOO AQUATIC PLANTS BIOPRO to najwyższej jakości, wyspecjalizowane, wielozadaniowe kultury bakterii tlenowych i beztlenowych, ze specjalnymi dodatkami. Preparat został specjalnie skomponowany, aby zapewnić kompletny ekosystem do akwarium roślinnego, widocznie poprawić kondycję roślin i wizualnie oczyścić akwarium. Preparat ma dobroczynne działanie także dla ryb i skorupiaków w akwarium roślinnym, poprzez szybkie ustanowienie równowagi biologicznej i usuwanie amoniaku i azotanów.

AZOO AQUATIC PLANTS BIOPRO składa się z największej ilości szczepów silnych bakterii tlenowych i beztlenowych dla maksymalnego działania. Bakterie zawarte w preparacie są uśpione i występują w maksymalnej koncentracji 10 miliardów na 1g.

Wydajność AZOOAQUATIC PLANTS BIOPRO 100g to aż 10 000l.

AZOO AQUATIC PLANTS BIOPRO należy stosować w celu uzupełnienia bakterii tlenowych i beztlenowych i ustalenia równowagi mikrobiologicznej, lub jej przywrócenia, a także w celu poprawy czystości wody i jej jakości dla roślin wodnych w określonych sytuacjach:

 • w nowym akwarium
 • w działającym już akwarium regularnie co tydzień
 • po podmianie wody
 • po każdym czyszczeniu filtrów
 • w przypadku tłuszczu, piany na powierzchni wody
 • podczas i po leczeniu ryb (codziennie).

AZOO AQUATIC PLANTS BIOPRO:

 1. Wykonany z koncentratu uśpionych w proszku trwałych bakterii w suchym środowisku i niskiej temperaturze, z najwyższym stosunkiem ilościowym bakterii, których aktywacja następuje już po 8 godzinach od aplikacji do wody.
 2. Specjalnie zaprojektowany zgodnie z wymaganiami roślin, składa się z kilku gatunków bakterii tlenowych i beztlenowych w najwyższej możliwie liczbie i o najwyższej aktywności 10.000.000.000 (miliardów) aktywnych bakterii na 1g produktu.
 3. Szybko i skutecznie rozkłada trujące substancje takie jak amoniak(NH4) i azotyny(NO2). Eliminuje zmętnienie, brzydki zapach, białka, tłuszcze i pianę z powierzchni wody.
 4. Skutecznie zwiększa bufor pH w akwarium, minimalizując skutki spowodowane dużymi zmianami wody, bądź śmiercią organizmów w akwarium.
 5. Znacząco zwiększa absorpcję składników odżywczych i fotosyntezy przez rośliny.
 6. Widocznie poprawia kondycję korzeni roślin dla idealnego ich wzrostu, poprzez pracę dobroczynnych bakterii w podłożu.
 7. Zawiera specjalne pożywki. Pomaga szybko namnażać się bakteriom i wchłania zanieczyszczenia z wody.

SPOSÓB UŻYCIA:

 1. Dodaj 2 gramy na 100 litrów wody przy zakładaniu nowego zbiornika.
 2. Następnie stosuj co 5-7dni, 1 gram na 100 litrów wody.
 3. Zaleca się, aby dobrze wymieszać proszek w niewielkiej ilości wody w butelce przed dodaniem do akwarium. Aby uzyskać najlepsze efekty należy tak wymieszany proszek dodać równomiernie do wody akwarium, filtra i na media filtracyjne.
 4. W komplecie miarka do szybkiego odmierzania 1g.

Wskazówki:

Preparat zawiera pożywkę dla bakterii, dlatego po użyciu będzie on widoczny.

Większe dawki preparatu mogą być używane w sytuacjach podmiany wody, bądź kiedy jakość wody jest bardzo niska i wymaga ona oczyszczenia.

SKŁADNIKI: PSB, Bacillus licheniformis, aktywne bakterie dla roślin wodnych, związki Nitrosomas, Nitrobacter i kilka innych szczepów bakterii tlenowych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Ostatnio oglądane produkty