• AQUAEL wkład MULTIKANI 800 ZEOMAX zeolit

Symbol: 110522
75.30 -5% 71.54
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
Kurier InPost 12.99
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 15.99
Kurier DPD 16.99
Kurier Inpost (Pobranie) 18.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Duża ilość

Masz pytanie? Zadzwoń: 603 21 21 78

Zostaw telefon

POJEMNIK AQUAEL MULTIKANI Z WKŁADEM ZEOMAX PLUS 1L

  • wkład do filtra MULTIKANI 800
  • przystosowany do akwari morskich oraz słodkowodnych 
  • duża powierzchnia sorbcyjna 
  • postać żwirku wykonanego ze starannie selekcjonowanego zeolitu 

 

Moduł o pojemności 1 l, który zawiera ZeoMAX Plus i jest przeznaczony do rozbudowy filtra MULTIKANI. Wkład przeznaczony do chemicznej filtracji wody. Ma postać żwirku wykonanego ze starannie selekcjonowanego zeolitu zapewniającego bardzo dużą pojemność sorpcyjną.

 

Gdzie i kiedy sprawdza się MULTI CARTRIDGE PRO ZeoMAX Plus?

MULTI CARTRIDGE PRO ZeoMAX Plus jest od razu gotowy do użycia w filtrze MULTIKANI i nie wymaga płukania ani wykonywania żadnych innych dodatkowych czynności. Polecany jest do wszystkich rodzajów ozdobnych akwariów słodkowodnych.

 

Jak stosować MULTI CARTRIDGE PRO ZeoMAX Plus?

MULTI CARTRIDGE PRO ZeoMAX Plus jest od razu gotowy do użycia i nie wymaga płukania ani żadnych innych dodatkowych czynności.

Filtr MULTIKANI można dowolnie rozbudowywać w zależności od potrzeb dostosowując go do wielkości posiadanego akwarium. W celu rozbudowy filtra należy umieścić moduł MULTI CARTRIDGE PRO ZeoMAX Plus za wkładami do filtracji mechanicznej i biologicznej.

Operację wymiany wkładów należy poprzedzić odłączeniem zespołu sterującego od pokrywy filtra MULTIKANI, a dzięki funkcji by-pass, nie ma potrzeby odłączania pompy od zasilania.

Do odkręcania koszyków należy posłużyć się specjalnym kluczem znajdującym się we wgłębieniu na wierzchniej stronie pokrywy kompletnej.

W celu zapewnienia optymalnych rezultatów stosowania zaleca się umieszczać wkład MULTI CARTRIDGE PRO ZeoMAX Plus za wkładami do filtracji mechanicznej oraz przed wkładami do filtracji biologicznej.

Jeden moduł MULTI CARTRIDGE PRO ZeoMAX Plus może wystarczyć do filtracji akwarium o pojemności 320 l, przy filtrze MULTIKANI rozbudowanym do 8 modułów.

 

Jak długo działa MULTI CARTRIDGE PRO ZeoMAX Plus?

Sposób działania wkładu MULTI CARTRIDGE PRO ZeoMAX Plus (sorpcja) sprawia, że ulega on stopniowemu wypełnieniu i zużyciu. W celu zachowania optymalnych właściwości filtracyjnych należy go wymieniać nie rzadziej niż co 4 tygodnie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Ostatnio oglądane produkty