• AQUAEL FAN 3 PLUS filtr wewnętrzny do akwarium

Symbol: 102370
Wydajność (przepływ wody) 700 l/h
121,49 zł
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0,00 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł
DPD Pickup - odbiór w punkcie/automacie paczkowym 0,00 zł
ORLEN paczka 0,00 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł
InPost Paczkomaty 24/7 14,99 zł
Kurier DPD 15,99 zł
Kurier InPost 17,99 zł
Kurier DPD (Pobranie) 19,99 zł
Kurier Inpost (Pobranie) 19,99 zł
Fedex 69,00 zł
Przesyłka paletowa 139,00 zł
Dostępność Ostatnia sztuka
EAN 5905546030717

Zamów telefonicznie: 603 21 21 78

Zostaw telefon

Filtr wewnętrzny do akwarium

AQUAEL FAN 3 PLUS

  • Pojemność akwarium - od 150 do 250 litrów
  • Wydajność maksymalna - 700 litrów na godzinę
  • Moc - 12,0 Watt
  • Roczne zużycie energii - 105 kWh
  • Wymiary - 125 x 85 x 285 mm (szer.-gł.-wys.)

Zalety produktu

  • specjalna komora na media
  • regulacja wydajności
  • regulacja kierunku wylotu
  • funkcja napowietrzania
  • gwarancja 24 miesiące
  • energooszczędny
  • produkt polski

image

Filtr wewnętrzny Aquael FAN 3 PLUS jest przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Dzięki starannie dobranej gąbce, umieszczonej na perforowanym trzpieniu, jest odporny na zabrudzenia i nie wymaga częstego czyszczenia. Plastikowy pojemnik ochronny zatrzymuje grubsze zanieczyszczenia, co gwarantuje wydajną filtrację wody w akwarium przez dłuższy czas.

Specjalnie zaprojektowana komora na media filtracyjne zabezpiecza przed wlewaniem się wody z filtra do akwarium przy podmianach wody, jak również w trakcie wyjmowania filtra z akwarium do np. mycia gąbki. Szczelna komora wirnika gwarantuje cichą pracę i wysoką wydajność przy stosunkowo niskim zużyciu energii.

Bardzo wygodna, niespotykana w innych urządzeniach jest możliwość regulacji wydajności filtrów wewnętrznych FAN bez konieczności wkładania rąk do wody. Kopułka z ergonomicznym pokrętłem może być umieszczona powyżej powierzchni wody. Regulację kierunku wylotu wody można prowadzić w zakresie 75°.

image

image

image

image

image


Dane producenta

AQUAEL sp. z o.o.
Krasnowolska 50
02-849 Warszawa
Poland

+48 22 644 76 16
aquael@aquael.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu. Możesz ocenić produkt jako pierwszy.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Inni Klienci kupili również
  • Ostatnio oglądane produkty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności sklepu. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki te będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli się na to nie zgadzasz zmień ustawienia w swojej przeglądarce.