• AQUAEL wkład MULTIKANI 800 PHOSMAX przeciw glonom

Symbol: (X) 110524
Brak towaru
58.60
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 8.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN paczka 8.99
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
Kurier InPost 12.99
Kurier DPD 16.99
Kurier Inpost (Pobranie) 18.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak (wyślij zapytanie aby poznać termin dostawy)
EAN 5905546137690
Zostaw telefon

POJEMNIK AQUAEL MULTIKANI Z WKŁADEM PHOSMAX PLUS 1L

  • wkład do filtra MULTIKANI 800
  • przystosowany do akwari słodkowodnych 
  • efektywny absorbent fosforanów 
  • łączy funkcję filtracji chemicznej i mechanicznej 
  • unikalne właściwości sorbcyjne 
  • skutecznie zapobiega rozwojowi glonów

 

Moduł o pojemności 1l, który zawiera PhosMAX Basici jest przeznaczony do rozbudowy filtra MULTIKANI. Służy do chemicznej absorpcji rozpuszczonych w wodzie fosforanów będących jedną z głównych przyczyn rozwoju w akwarium uciążliwych glonów.

 

Jak działa MULTI CARTRIDGE PRO PhosMAX Basic?

Unikalne związki chemiczne zastosowane w MULTI CARTRIDGE PRO PhosMAX Basic posiadają doskonałe właściwości sorpcyjne. Pochłaniają z wody rozpuszczone w niej jony fosforanowe, przez co wyjątkowo skutecznie zapobiegają rozwojowi glonów.

 

Gdzie i kiedy sprawdza się MULTI CARTRIDGE PRO PhosMAX Basic?

MULTI CARTRIDGE PRO PhosMAX Basic jest przeznaczony do rozbudowy filtra MULTIKANI. Szczególnie polecany jest do zbiorników z bardzo dużą ilością ryb karmionych pokarmami mięsnymi (np. duże pielęgnice, sumy) oraz pozbawionych roślin będących naturalnymi absorbentami fosforanów. Stosowanie PhosMAX Basic pozwala na ograniczenie wielkości i częstotliwości podmian wody oraz skutecznie zapobiega rozwojowi glonów w zbiorniku.

 

Jak stosować MULTI CARTRIDGE PRO PhosMAX Basic?

MULTI CARTRIDGE PRO PhosMAX Basic jest od razu gotowy do użycia i nie wymaga płukania ani wykonywania żadnych innych dodatkowych czynności. Filtr MULTIKANI można dowolnie rozbudowywać w zależności od potrzeb dostosowując go do wielkości posiadanego akwarium. W celu rozbudowy filtra należy umieścić moduł MULTI CARTRIDGE PRO PhosMAX Basic za wkładami do filtracji mechanicznej i biologicznej.

Operację wymiany wkładów należy poprzedzić odłączeniem zespołu sterującego od pokrywy filtra MULTIKANI, a dzięki funkcji by-pass, nie ma potrzeby odłączania pompy od zasilania. Do odkręcania koszyków należy posłużyć się specjalnym kluczem znajdującym się we wgłębieniu na wierzchniej stronie pokrywy kompletnej. Jeden moduł MULTI CARTRIDGE PRO PhosMAX Basic może wystarczyć do filtracji akwarium o pojemności 320 l, przy filtrze MULTIKANI rozbudowanym do 8 modułów.

 

Jak długo działa MULTI CARTRIDGE PRO PhosMAX Basic?

Sposób działania wkładu PhosMAX Basic (sorpcja) sprawia, że ulega on stopniowemu wypełnieniu i zużyciu. W celu zachowania optymalnych właściwości filtracyjnych należy go wymieniać nie rzadziej niż co 4 tygodnie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Ostatnio oglądane produkty