• AQUAEL wkład MULTIKANI 800 CARBOMAX węgiel

Symbol: (X) 110521
Brak towaru
63.80
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 12.99
Kurier InPost 12.99
InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 15.99
Kurier DPD 16.99
Kurier Inpost (Pobranie) 18.99
Kurier DPD (Pobranie) 19.99
Dostępność Chwilowy brak towaru
Zostaw telefon

POJEMNIK AQUAEL MULTIKANI Z WKŁADEM CARBOMAX PLUS 1L

  • wkład do filtra MULTIKANI 800
  • przystosowany do akwari morskich oraz słodkowodnych 
  • doskonałe właściwości absorbcyjne 
  • neutralizuje jony metali ciężkich oraz chlor 
  • pochłania resztki lekarstw i innych preparatów chemicznych 
  • doskonale usuwa przebarwienia wody 
  • łączy funkcję filtracji chemicznej i mechanicznej

 

Moduł o pojemności 1l, przeznaczony do rozbudowy filtra MULTIKANI. Unikalny wkład do filtracji wykonany z wysokiej jakości węgla aktywnego CarboMAX Plus.

 

Jak działa MULTI CARTRIDGE PRO CarboMAX Plus?

Węgiel aktywny zastosowany do produkcji CarboMAX Plus posiada doskonałe właściwości absorpcyjne, dzięki którym pochłania z wody rozpuszczone w niej toksyczne substancje. Neutralizuje jony metali ciężkich oraz chlor obecne w wodzie kranowej. Usuwa z wody substancje barwiące przywracając jej krystaliczną czystość. Pochłania resztki lekarstw i innych preparatów chemicznych.

 

Gdzie i kiedy sprawdza się MULTI CARTRIDGE PRO CarboMAX Plus?

Moduł MULTI CARTRIDGE PRO CarboMAX Plus jest przeznaczony do rozbudowy filtra MULTIKANI. CarboMAX Plus należy stosować w nowo zakładanych akwariach w celu poprawy jakości i przejrzystości świeżej wody akwariowej. Szczególnie polecany jest w zbiornikach wystawowych gdzie w możliwie krótkim czasie chcemy osiągnąć odpowiedni efekt dekoracyjny. Stosuje się go również w przypadku przebarwienia wody akwariowej oraz po zakończeniu terapii ryb przy użyciu preparatów chemicznych.

 

Jak stosować MULTI CARTRIDGE PRO CarboMAX Plus?

MULTI CARTRIDGE PRO CarboMAX Plus jest od razu gotowy do użycia i nie wymaga płukania ani wykonywania żadnych innych dodatkowych czynności. Filtr MULTIKANI można dowolnie rozbudowywać w zależności od potrzeb dostosowując go do wielkości posiadanego akwarium.

W celu rozbudowy filtra należy umieścić moduł MULTI CARTRIDGE PRO CarboMAX Plus między modułami do filtracji mechanicznej, a modułem do filtracji biologicznej.

Operację wymiany wkładów należy poprzedzić odłączeniem zespołu sterującego od pokrywy filtra MULTIKANI, a dzięki funkcji by-pass, nie ma potrzeby odłączania pompy od zasilania. Do odkręcania koszyków należy posłużyć się specjalnym kluczem znajdującym się we wgłębieniu na wierzchniej stronie pokrywy kompletnej.

W celu zapewnienia optymalnych rezultatów stosowania zaleca się umieszczać wkład CarboMAX Plus za wkładami do filtracji mechanicznej i przed wkładami do filtracji biologicznej.

Jeden moduł MULTI CARTRIDGE PRO CarboMAX Plus może wystarczyć do filtracji akwarium o pojemności 320 l, przy filtrze MULTIKANI rozbudowanym do 8 modułów.

 

Jak długo działa MULTI CARTRIDGE PRO CarboMAX Plus?

Sposób działania wkładu MULTI CARTRIDGE PRO CarboMAX Plus (sorpcja) sprawia, że ulega on stopniowemu wypełnieniu i zużyciu. W celu zachowania optymalnych właściwości filtracyjnych należy go wymieniać nie rzadziej niż co 4 tygodnie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Ostatnio oglądane produkty